KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407222
nr 1340 7222
K. Engström. Signerad, 1978. Olja på duk, 54x59cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:51:21
100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr